UURROOSTER MUZIEK 3e & 4e graad - Nieuwland

De uurroosters zijn opgesteld per optie (muziekgenre)

KLASSIEK

 
VAK
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
STRIJKERSENSEMBLE
--- 10:00-12:00 --- (tweewekelijks) Saskia Swalus
ATELIER OPERA- EN MUZIEKTHEATER
--- 19:00-20:00 --- Trees Beckwé
VOCAAL ENSEMBLE
--- 19:00-20:00 --- Bruno De Jonghe
ARRANGEREN
--- 16:30-17:30 --- Alex Van de Meulebroecke
BEGELEIDINGS- PRAKTIJK PIANO
--- 19:00-20:00 --- Noah Vanden Abeele
--- 19:30-20:30 --- Zara Osmanova
ENSEMBLE
--- 16:00-18:00 --- Saskia Swalus
--- 19:00-20:00 --- Aurélia Boven
--- 11:00-12:00 --- Saskia Swalus
ENSEMBLE
--- 19:30-20:30 --- Griet Dodion
--- 17:30-18:30 --- Aurélia Boven
ENSEMBLE
--- 19:30-20:30 --- Vincent Ghadimi
--- 19:30-20:30 --- Vincent Ghadimi
--- 18:30-19:30 --- Cécile Marichal
GITAARENSEMBLE
--- 20:15-21:15 --- Silke Clarysse
--- 16:00-17:00 --- Silke Clarysse
SLAGWERKENSEMBLE
--- 19:00-20:00 --- Gielis Cautaers
BLAZERSENSEMBLE
--- 11:00-13:00 --- Erwin Dekempeneer
IMPROVISATIE
--- 18:00-19:00 --- Noah Vanden Abeele
MUZIEKCULTUUR Jongeren 3.1
--- 15:00-16:00 --- Joris Vercruysse
MUZIEKCULTUUR Jongeren 3.2 + 3.3
--- 17:00-18:00 --- Joris Vercruysse
MUZIEKCULTUUR volwassenen 3de graad
--- 20:00-21:00 --- Trees Beckwé
MUZIEK- GESCHIEDENIS
--- 10:00-12:00 --- (tweewekelijks) Joris Vercruysse
MUZIEKTHEORIE
--- 18:00-19:00 --- Alex Van de Meulebroecke
--- 17:30-18:30 --- Alex Van de Meulebroecke
 

JAZZ-POP-ROCK

VAK
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
MUZIEKTHEORIE
--- 17:30-18:30 --- Alex Van de Meulebroecke
ARRANGEREN
--- 16:30-17:30 --- Alex Van de Meulebroecke
COMBO
--- 20:00-21:00 --- Albert Vila
--- 18:00-19:00 --- Rui Aroujo
--- 17:30-18:30 --- Nicolas Chkifi
--- 18:30-19:30 --- Rui Aroujo
COMBO
--- 20:00-21:00 --- Nicolas Chkifi
--- 19:30-20:30 --- Rui Aroujo
IMPROVISATIE
--- 20:00-21:00 --- Rui Araujo
MUZIEKTHEORIE 3.1 + 3.2 jongeren
--- 17:00-18:00 --- Alex Van de Meulebroecke
MUZIEKTHEORIE 3.1 + 3.2 volwassenen
--- 19:00-20:00 --- Anouk Sanczuk
SINGER-SONGWRITER
--- 18:30-19:30 --- Vigdis Elst
VOCAAL ENSEMBLE
--- 18:00-19:00 --- Margot De Ridder
 

OUDE MUZIEK

VAK
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
ENSEMBLE
--- 10:00-12:00 --- (projectmatig) Stefanie Troffaes
ENSEMBLE
--- 18:00-19:00 --- Stefanie Troffaes
ENSEMBLE
--- 14:30-15:30 --- Rebecca Lefèvre
HISTORISCHE UITVOERINGS-PRAKTIJK
--- Projectmatig --- Rebecca Lefèvre
--- Projectmatig --- Rebecca Lefèvre
--- Projectmatig --- Rebecca Lefèvre
--- Projectmatig --- Rebecca Lefèvre
--- Projectmatig --- Rebecca Lefèvre
--- Projectmatig --- Rebecca Lefèvre