top of page

ADRIAAN LAUWERS

 

Mijn naam is Adriaan Lauwers en ik ben professioneel muzikant, gespecialiseerd in oude tokkelinstrumenten. Mijn kunde en kennis heb ik opgedaan bij Rolf Lislevand aan het Conservatoire National Supérieur Musique et Danse de Lyon. Dit werd aangevuld met masterclasses van Hopkinson Smith, Paul O'Dette en Vincent Dumestre.

Als solist of ensemblelid speelde ik concerten in Oostenrijk, België, Frankrijk, Duitsland, Kroatië, Italië, Luxemburg, Tsjechië en Nederland - onder andere op de podia van BOZAR, Amuz, MAFestival Brugge, Philharomie Luxembourg, Musikfestspiele Potsdam, Tage Alter Musik Regensbrug en Theater an der Wien.

​

Kunnen uitwisselen via klank met anderen en “fachsimpeln” over muziek en oude tokkelinstrumenten is mijn grootste drijfveer. Daarom is lesgeven ook een logische uitloper hiervan. Vanuit mijn eigen achtergrond en ervaring, probeer ik samen met de leerling voor iedereen de juiste weg te vinden.

​

Naast een hart voor muziek heb ik ook een grote liefde voor talen en de geur van koffie in de ochtend. Ik hou ervan recepten te koken van Ottolenghi, te reizen met een rugzak, tijd door te brengen in de natuur of gewoon te hangen met vrienden.

​

Website: https://www.adriaanlauwers.com/

Luister hier of hier naar Adriaan.

​

adriaan-min.png

OPENINGSUREN SECRETARIAAT

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

​

12u30 - 19u45

12u30 - 19u45

12u30 - 19u45

12u30 - 19u45

12u30 - 19u45

09u30 - 14u00

gesloten

​

CONTACT

 

Nieuwland 198, 1000 Brussel

02 279 57 12

academie@brucity.education

BXL_logo_horiz_FILET_FR_NL.png
bottom of page