top of page

UURROOSTER DANS kleuterdans + 1e - 2e graad 2024-2025

Voor kinderen vanaf 4 jaar: 1u kleuterdans

Voor kinderen vanaf 6 jaar: 1u dansinitiatie

  • 1.1 = 6 jaar of 1ste leerjaar

  • 1.2 = 7 jaar of 2de leerjaar

Voor kinderen vanaf 8 jaar: 1u klassieke dans + 1u moderne dans

  • Start in 2.1

Voor jongeren vanaf 15 jaar en volwassenen: keuze tussen klassieke dans of hedendaagse dans

  • Start in 2.1

De uurroosters zijn opgesteld per locatie + een apart uurrooster voor volwassenen

NIEUWLAND

Nieuwland
GRAAD + JAAR
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
Kleuterdans
--- 11:15-12:00 --- Renée Demeulemeester
----- 1.1 ----- Dansinitiatie (1u/week)
--- 15:30-16:30 --- Eric Bortolin
--- 11:15-12:15 --- Tom Baert
----- 1.2 ----- Dansinitiatie (1u/week)
--- 15:30-16:30 --- Eric Bortolin
--- 11:15-12:15 --- Tom Baert
----- 2.1 ----- Danslab
--- 14:30-15:30 --- Eric Bortolin
--- 12:15-13:15 --- Tom Baert
--- 2.2 + 2.3 +2.4 --- Danslab
--- 17:00-18:00 --- Eric Bortolin
--- 10:15-11:15 --- Tom Baert
Utopie

UTOPIE

GRAAD + JAAR
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
1.1 + 1.2
--- 15:45-16:45 --- Charles Lukayazo-Manzimbu
2de graad
--- 16:45-18:45 --- Charles Lukayazo-Manzimbu
Kakelbont

KAKELBONT

GRAAD + JAAR
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
2.3 + 2.4
--- 19:30-20:30 --- Charles Lukayazo-Manzimbu
--- 19:00-20:00 --- Tom Baert
1.1
--- 15:30-16:30 --- Charles Lukayazo-Manzimbu
1.2
--- 16:30-17:30 --- Charles Lukayazo-Manzimbu
2.1
--- 17:30-18:30 --- Charles Lukayazo-Manzimbu
--- 17:00-18:00 --- Tom Baert
2.2
--- 18:30-19:30 --- Charles Lukayazo-Manzimbu
--- 18:00-19:00 --- Tom Baert

BOX 120

BOX 120
GRAAD + JAAR
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
2de graad
--- 17:00-18:00 --- Tom Baert
--- 17:00-18:00 --- Rabina Miya
Peter Benoit

PETER BENOIT

GRAAD + JAAR
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
2.1 + 2.2 Kinderkoor (extra vak musical)
--- 15:45-16:30 --- Margot Bosmans
2.3 + 2.4 Kinderkoor (extra vak musical)
--- 14:45-15:30 --- Margot Bosmans
1.1 + 1.2 Dansinitiatie
--- 13:45-14:45 --- Margot Bosmans
Kleuterdans
--- 13:00-13:45 --- Margot Bosmans
2.1 + 2.2 Danslab/Musical
--- 13:30-15:30 --- Tom Baert
2.3 + 2.4 Danslab/Musical
--- 15:45-17:45 --- Tom Baert
Volwassenen & Jongeren

VOLWASSENEN & JONGEREN (VANAF 15 JAAR)

Graad/Jaar + Locatie
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
--- 2.1 --- Hedendaagse dans
--- 19:30-21:30 --- Eric Bortolin
--- 2.2-2.4 --- Hedendaagse dans beginners / Nieuwland
--- 20:00-22:00 --- Davide Guarino
--- 2de graad --- Klassiek beginners / Nieuwland
--- 19:30-21:30 --- Eric Bortolin
--- 3de graad --- Hedendaagse dans / Nieuwland
--- 18:30-20:30 --- Davide Guarino - Hedendaags
-- 2.4 +3de graad -- Klassieke dans / Arba
--- 18:30-21:00 --- Eric Bortolin - Klassiek
--- 2de graad --- Hiphop Nieuwland
--- 19:30-21:30 --- Miya Rabina
bottom of page