top of page

UURROOSTER DANS kleuterdans + 1e - 2e graad 2023-2024

Voor kinderen vanaf 4 jaar: 1u kleuterdans = NIEUW!

Voor kinderen vanaf 6 jaar: 1u dansinitiatie

  • 1.1 = 6 jaar of 1ste leerjaar

  • 1.2 = 7 jaar of 2de leerjaar

Voor kinderen vanaf 8 jaar: 1u klassieke dans + 1u moderne dans

  • Start in 2.1

Voor jongeren vanaf 15 jaar en volwassenen: keuze tussen klassieke dans of hedendaagse dans

  • Start in 2.1

De uurroosters zijn opgesteld per locatie + een apart uurrooster voor volwassenen

NIEUWLAND

Nieuwland
GRAAD + JAAR
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
----- 1.1 ----- Dansinitiatie
--- 13:30-14:30 --- Eric Bortolin
--- 11:15-12:15 --- Tom Baert
----- 1.2 ----- Dansinitiatie
--- 13:30-14:30 --- Eric Bortolin
--- 11:15-12:15 --- Tom Baert
----- 2.1 ----- Danslab
--- 14:30-15:30 --- Eric Bortolin
--- 12:15-13:15 --- Tom Baert
----- 2.2 + 2.3 ----- Danslab
--- 15:30-16:30 --- Eric Bortolin
--- 10:15-11:15 --- Tom Baert
----- 2.4 ----- Danslab
--- 17:00-18:00 --- Eric Bortolin
--- 10:15-11:15 --- Tom Baert
Noordpoolcentrum

NOORDPOOLCENTRUM

GRAAD + JAAR
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
1.1 + 1.2 + Kleuterdans (mits toelating)
--- 15:45-16:45 --- Eric Bortolin
2.1
--- 16:45-17:45 --- Eric Bortolin
--- 15:45-16:45 --- Tom Baert
2.2
--- 17:45-18:45 --- Eric Bortolin
--- 16:45-17:45 --- Tom Baert
Kakelbont

KAKELBONT

GRAAD + JAAR
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
1.1 + 1.2
--- 15:30-16:30 --- Tom Baert
--- 17:00-18:00 --- Tom Baert
2.1
--- 16:30-17:30 --- Tom Baert
--- 18:00-19:00 --- Tom Baert
2.2 + 2.3
--- 17:30-19:30 --- Tom Baert
2.4 + 3.1 hedendaagse dans
--- 19:30-20:30 --- Tom Baert
--- 19:00-20:30 --- Tom Baert
Peter Benoit

PETER BENOIT

GRAAD + JAAR
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
2.1 + 2.2 Kinderkoor (extra vak musical)
--- 15:45-16:30 --- Margot Bosmans
2.3 + 2.4 Kinderkoor (extra vak musical)
--- 14:45-15:30 --- Margot Bosmans
1.1 + 1.2 Dansinitiatie
--- 13:45-14:45 --- Margot Bosmans
Kleuterdans
--- 13:00-13:45 --- Margot Bosmans
2.1 + 2.2 Danslab/Musical
--- 13:30-15:30 --- Tom Baert
2.3 + 2.4 Danslab/Musical
--- 15:45-17:45 --- Tom Baert
Volwassenen

VOLWASSENEN

Graad/Jaar + Locatie
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
--- 2de graad --- Hedendaagse dans Nieuwland
--- 19:30-21:30 --- Davide Guarino - Hedendaags
--- 2de graad --- Klassieke dans Nieuwland
--- 19:30-21:30 --- Eric Bortolin - Klassiek
--- 2de graad --- Urban dans Nieuwland
--- 19:30-21:30 --- Junes Lazaar
bottom of page