top of page

UURROOSTER MUZIEK- EN THEATERINITIATIE 2024-2025

Lessen voor kinderen vanaf 6 jaar

1.1 6 jaar of 1ste leerjaar

1.2 7 jaar of 2de leerjaar

De uurroosters zijn opgesteld per vestiging

Brussel Centrum:
Neder-Over-Heembeek:
Laken:
Haren:
Nieuwland

NIEUWLAND

GRAAD + JAAR
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
1.1 (een moment naar keuze)
--- 16:00-17:00 --- Noëmi Degrauwe & Jacqueline Berndt
--- 14:00-15:00 --- Noëmi Degrauwe & Jacqueline Berndt
--- 10:00-11:00 --- Vigdis Elst & Renée Demeulemeester
1.2 (een moment naar keuze)
--- 16:00-17:00 --- Noëmi Degrauwe & Jacqueline Berndt
--- 14:00-15:00 --- Noëmi Degrauwe & Jacqueline Berndt
--- 10:00-11:00 --- Vigdis Elst & Renée Demeulemeester
De Markten

DE MARKTEN

GRAAD + JAAR
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
1.1
--- 15:45-16:45 --- Orlan Ghekiere & Renée Demeulemeester
1.2
--- 15:45-16:45 --- Orlan Ghekiere & Renée Demeulemeester

DE DROOMBOOM

De Droomboom
GRAAD + JAAR
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
1.1
--- 13:00-14:00 --- Katrien De Muynck & Orlan Ghekiere
1.2
--- 13:00-14:00 --- Katrien De Muynck & Orlan Ghekiere
Kakelbont

KAKELBONT

GRAAD + JAAR
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
1.1
--- 16:00-17:00 --- Lotte Andriessen & Jutta Daems
--- 13:00-14:00 --- Jutta Daems & Maaike Berthoud
1.2
--- 16:00-17:00 --- Lotte Andriessen & Jutta Daems
--- 13:00-14:00 --- Jutta Daems & Maaike Berthoud
Leidstar

LEIDSTAR

GRAAD + JAAR
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
1.1
--- 14:30-15:30 --- Maaike Berthoud & Orlan Ghekiere
1.2
--- 15:30-16:30 --- Maaike Berthoud & Orlan Ghekiere
GC Nohva

GC NOHVA

GRAAD + JAAR
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZAERDAG
1.1
--- 16:00-17:00 --- Irini Tzanetoulakou
1.2
--- 16:00-17:00 --- Irini Tzanetoulakou
GC De Linde

GC DE LINDE

GRAAD + JAAR
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
ZATERDAG
1.1
--- 15:45-16:45 --- Lotte Andriessen & Jolien Casteleyn
1.2
--- 15:45-16:45 --- Lotte Andriessen & Jolien Casteleyn
bottom of page